2010. február 21., vasárnap

2010.január 24.

Kálváriám kezdete...

Röviden összefoglalva: 34 éves párkapcsolatban élő nő, két kisfiú (3 és 5 évesek) anyukája. Pénzügyi tanácsadó.

Ma délután találtam egy csomót a mellemben. Nem is egy kis csomót, hanem egész nagyot, én jómagam tojás nagyságúnak érzékeltem. Igazából úgy vettem észre, hogy nagyon érzékenyek voltak a melleim, gondolván meg fog jönni és testápolóval masszíroztam őket. Lerohantam a Nagyihoz, hogy mi ez, ő mondta, hogy holnap el kell menni a sebészetre és megnézetni mindenképpen.
Különösebben nem vagyok ideges, hiszen azt hallottam eddig, hogy a nagyobb méretű csomók inkább jóindulatúak szoktak lenni.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése