skip to main
|
skip to sidebar
Történetem...
2010. február 21., vasárnap
2010.február 9.
Áron lebetegedett kicsit, elvittem a doktornénihez, Viki is eljött velünk. Utána az egész napot együtt töltöttük, már rég volt ilyen, igy nagyon jól elterelődött a figyelmem. Kávézgattunk sétálgattunk, ruhákat nézegettünk, ennyi. Szép nap volt:))
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Rendszeres olvasók
Blogarchívum
▼
2010
(7)
▼
február
(7)
2010.február 11
2010. február 10.
2010.február 9.
2010.február 8.
2010.február 2.
2005.január 25.
2010.január 24.
Magamról
gildi
Teljes profil megtekintése
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése