2010. február 21., vasárnap

2010.február 9.

Áron lebetegedett kicsit, elvittem a doktornénihez, Viki is eljött velünk. Utána az egész napot együtt töltöttük, már rég volt ilyen, igy nagyon jól elterelődött a figyelmem. Kávézgattunk sétálgattunk, ruhákat nézegettünk, ennyi. Szép nap volt:))

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése