skip to main
|
skip to sidebar
Történetem...
2010. február 21., vasárnap
2005.január 25.
Elmentem a sebészetre, ahol a sebész megnézte, és mindenképpen mammográfiát javasolt. Amúgy semmi érdemlegeset nem mondott, se jót, se rosszat, úgyhogy nem izgulok. Február 2-re kaptam időpontot.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Rendszeres olvasók
Blogarchívum
▼
2010
(7)
▼
február
(7)
2010.február 11
2010. február 10.
2010.február 9.
2010.február 8.
2010.február 2.
2005.január 25.
2010.január 24.
Magamról
gildi
Teljes profil megtekintése
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése