2010. február 21., vasárnap

2005.január 25.

Elmentem a sebészetre, ahol a sebész megnézte, és mindenképpen mammográfiát javasolt. Amúgy semmi érdemlegeset nem mondott, se jót, se rosszat, úgyhogy nem izgulok. Február 2-re kaptam időpontot.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése