Nagyon rossz a kedvem és ideges vagyok, még a hétfői képzés is idegesit, amit máskor nagyon szoktam élvezni. Hazafelé a kocsiban rámtör egy sírásos roham, félek a szerdától. Pedig amúgy nem gondolok mindig erre, de néha csak be-bevillan a közelgő vizsgálati eredménytől való félelem.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése